O nas

Firma Marconi działa na rynku usług medycznych i rehabilitacyjnych od wielu lat. Przez ten czas poznaliśmy potrzeby i problemy związane z opieką nad osobami w starszym wieku, wychodząc na przeciw tym wymogom w naturalny sposób rozszerzyliśmy naszą działalność tworząc Dom Seniora Marconi Medica.

 

Życiu osób w podeszłym wieku często towarzyszy wiele schorzeń, które pogarszają komfort ich życia, niejednokrotnie są przyczyną cierpień. Dlatego stworzyliśmy nowoczesny ośrodek zapewniający kompleksową opiekę osobom starszym, w którym gwarantujemy całodobową opiekę medyczną i pielęgniarską. Staramy się stworzyć Waszym bliskim najbardziej dogodne warunki tak, aby życie osoby starszej było spokojne i dawało wiele satysfakcji.

Naszym podopiecznym oferujemy rehabilitację ruchową, która ma na celu utrzymanie optymalnej sprawności fizycznej seniorów, terapię zajęciową oraz organizowanie wolnego czasu.

Nasz ośrodek oferuje pobyty stale i czasowe z pełnym zakresem usług pielęgnacyjnych oraz pakietami rehabilitacyjnymi w naszym Centrum Rehabilitacji, które świadczy najwyższej jakości usługi oparte na nowoczesnych metodach fizjoterapeutycznych, gwarantowane przez profesjonalną kadrę lekarzy i fizjoterapeutów oraz sprzęt najnowszej generacji.

Dom Seniora Marconi Medica znajduje się w Świdnicy, zaledwie 50 kilometrów od Wrocławia. Zlokalizowany jest w spokojnej, cichej i zielonej części miasta, jednocześnie nie jest zbyt oddalony od centrum, dlatego nasi mieszkańcy mogą w pełni korzystać z atrakcji, które oferuje Świdnica.

 

Dom Seniora stworzony został z troską o komfort osób starszych, dlatego szczególnie zadbaliśmy o to by usunąć bariery architektoniczne, nasze wyposażenie spełnia rygorystyczne standardy europejskie a personel otacza seniorów fachową i troskliwą opieką starając się codziennie tworzyć rodzinną atmosferę.

 


 

 

Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa Państwa i Państwa Bliskich co potwierdzają wszelkie pozwolenia w tym zezwolenie Wojewody dolnośląskiego o numerze 1/2015 na prowadzenie działalności zapewniającej całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku. Obiekty, które posiadają niezbędne zezwolenia podlegają nadzorowi okresowym kontrolom, które są dla Państwa dodatkową gwarancją najwyższej jakości naszych usług.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami